طراحی و مدیریت وب سایت، اپلیکیشن موبایل

طراحی رسپانسیو و راه اندازی وب سایت های شرکتی، سازمانی، خبری، نشریه ها و فروشگاه های اینترنتی و اپلیکیشن های کاربردی موبایل.

فرآیند کار

با وجود اینکه مراحل کار نسبت به نوع خدمت متغییر خواهد بود، اما روال کاری مشترک در همه موارد به مراحل کلی زیر قابل تقسیم بندی هستند.

درک نیاز کارفرما

هدف از این مرحله مهم، درک کامل نیاز، اهداف و شرط موفقیت راه حل ارایه شده از دیدگاه کارفرما است.

مکاشفه و بررسی

در این مرحله به بررسی کسب و کار، رقیبان و مشتریان کارفرما پرداخته می شود و بر اساس نیاز مشخص شده، به مناسب ترین راه حل برای اجرا دست پیدا می کنیم.

طراحی راه حل

بر اساس استراتژی بدست آمده در مرحله مکاشفه و بررسی، مراحل طراحی و اجرای ایده آغاز می شود. در صورت نیاز، در انتهای هر فاز اجرا، نتیجه به کارفرما ارایه شده و نظرات ایشان در ادامه کار لحاظ می شود.

ارایه راه حل

در این مرحله محصول نهایی بعد از کنترل کیفی، به کارفرما ارائه داده شده و بعد از لحاظ شدن بازخورد های جمع آوری شده، محصول نهایی تحویل داده می شود.

پشتیبانی و ارتقاء

در این مرحله بازخورد های بعدی کارفرما یا کاربران نهایی محصول برای بهبود محصول نهایی بکار گرفته می شود. در صورت نیاز گزارش های ماهیانه درباره کارکرد محصول یا خدمت، به کارفرما ارایه خواهد شد.

 یادداشت های مرتبط

نکته روز رویاگر را به سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید

نکته روز رویاگر را به سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید

نکته روز، بخشی از سایت رویاگر است که در آن هر روز نکته ای کوتاه و جدید در مورد طراحی همراه با تاریخ جاری آن روز را مشاهده خواهید کرد که در حال حاضر قسمت اعظم آن تشکیل شده از نقل قول های جالبی از شخصیتهای مطرح در ضمینه طراحی. با بکارگیری قطعه ای کوتاه از کد می توانید آنرا به آسانی به سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید.

طراحی منوهای متحرک بدون نیاز به فلش، بخش دوم: Markup و CSS

طراحی منوهای متحرک بدون نیاز به فلش، بخش دوم: Markup و CSS

در بخش اول این مقاله با تکنیکها و روشهای لازم برای ایجاد فایل های تصویری مورد نیاز برای منوی کاربری متحرک آشنا شدیم. در ادامه بصورت قدم به قدم به ایجاد Markup و استایل دهی به آن، همراه با اشاره به توضیحات و نکات لازم مانند تکنیک CSS Sprite می پردازیم.

طراحی منوهای متحرک بدون نیاز به فلش، بخش اول: تهیه منابع تصویری

طراحی منوهای متحرک بدون نیاز به فلش، بخش اول: تهیه منابع تصویری

احتمالاً شما به عنوان طراح سایت (نه بازدید کننده سایت!) از دیدن منوهای متحرک و زیبای سایتهای فلش لذت برده اید. بعد از آشنایی با استانداردهای وب متوجه خواهید شد که عناصر فلش بخاطر مشکلات دسترسی پذیری و موارد دیگر جای چندانی در طراحی یک وب سایت استاندارد ندارند. حال چگونه می توان بدون استفاده از فلش منوهایی متحرک طراحی کرد؟

کنترل عنوان و متا تگ های صفحه بصورت پویا

کنترل عنوان و متا تگ های صفحه بصورت پویا

عنوان صفحات و متا تگ ها از عناصر کلیدی مورد توجه موتورهای جستجو هستند. استفاده از Master Page در پروژه های ASP.net در نگاه اول مانعی برای استفاده از عناوین و متا تگ های مستقل برای هر صفحه است. اما با استفاده از چند دستور ساده می توانید کنترل کاملی روی این قسمت از صفحات پویای سایت خود داشته باشید.

بکارگیری FCKeditor در ASP.NET

بکارگیری FCKeditor در ASP.NET

این مطلب در رابطه با طریقه نصب، یکپارچه سازی و تنظیم ادیتور FCKeditor در ASP.NET بنا به درخواست یکی از دوستان سایت رویاگر است. در این مقاله بطور قدم به قدم چگونگی دریافت، نصب، یکپارچه سازی و تنظیم این ادیتور قدرتمند را به همراه تمام نکاتی که باید هنگام نصب و استفاده رعایت شوند را خواهیم آموخت. در صورتیکه از ادیتوری غیر از FCKeditor استفاده می کنید و یا به دنبال ادیتوری کامل و سازگار با وب استانداردها برای سایت خود هستید مطالعه این مطلب را به شما توصیه می کنم.

مشاهده همه یادداشت ها
فرم جستجو
large desktopdesktoptabletphone © royagar.com