ست اداری شرکت مبشران اندیشه خبره

ست اداری طراحی شده برای شرکت مبشران اندیشه خبره کارت ویزیت شرکت مبشران اندیشه خبره بصورت دو رو پاکت شرکت مبشران اندیشه خبره پاکت شرکت مبشران اندیشه خبره، طرف دوم سربرگ شرکت مبشران اندیشه خبره

خصوصیات

شرکت نرم افزاری مبشران اندیشه خبره (ماخ) با همکاری و مشارکت جمعی از متخصصان کار آزموده در عرصه فناوری، تحقیق، رایانه و آموزش تأسیس شده است و تاکنون خدمات نرم افزاری ارزشمندی را برای سازمانها، نهادهای دولتی و شرکت های خصوصی انجام داده است. این شرکت با ویژگیهای خاصی مانند استفاده از جدیدترین نرم افزار ها و تکنولوژیها، حداکثر امکانات، حداکثر سرعت، حداکثر کارآیی و ارائه بعد گرافیکی متناسب با نوع کاری که از نظر روان شناسی مطلوب و خسته کننده نباشد، خدمات خود را عرضه می کند.

اهداف

طراحی ست اداری شرکت نرم افزاری مبشران اندیشه خبره شامل کارت ویزیت، سربرگ و پاکت بر پایه لوگوتایپ شرکت.

مشخصات و نتایج

  • رنگهای آبی، خاکستری و سفید رنگهای پرکاربرد برای طراحی های سازمانی و تجاری هستند. رنگ آبی حامل فراست، ثبات و وضوح است و انتخاب آن توسط شرکتهای بزرگی مانند IBM، DELL، HP و Microsoft بی علت نیست!
  • در طراحی ست اداری ماخ، مانند لوگو تایپ این شرکت، به مفاهیم سرعت با تکرار المانهای موجود در لوگو در پس زمینه کار، شیب به جلوی خط جدا کننده دو رنگ آبی و خاکستری و حرکت از راست به چپ لوگو در کلیه کارها تاکید شده است. خطوطی که در پس زمینه از پایین به سمت بالا حرکت کرده اند به زیبایی مفهوم رشد را به بیننده انتقال می دهند. بطور کلی ست اداری ماخ مجموعه ای پویا از حرکت و شتاب است.
فرم جستجو
large desktopdesktoptabletphone © royagar.com